Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Mozaik

Mozaik

Mozaik

Mozaik, birbirine benzemeyen, üç boyutlu küçük parçaların bir araya getirilip resim oluşturacak şekilde dizilmesiyle yapılan bir sanat dalıdır. Tarihi M.Ö. 8. yüzyıla dayanan mozaik sanatında; sert toprak, seramik, taş, cam, mermer gibi materyalleri kullanarak ister soyut çalışmalar ister cansız nesneler istenirse canlı figürleri veya insan portresine varacak çeşitlilikte eserler ortaya çıkabilmektedir.

Bu atölyede bireylerin, parça-bütün ilişkisi kurma yetileri, el becerileri gelişimine katkı sağlayıp sabırla tüme varma özelliğini kazanması sağlanır.