Bilgi Formu

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.

X

Resim

Resim

Resim

Tarihi milattan öncelere dayanan bir sanat dalı olan resim, bireyin gerekli araç gereçleri kullanarak, duygu ve düşüncelerini, belli estetik kurallar içerisinde yansıtması sonucunda ortaya çıkan bir sanat dalıdır.

Kullanılan malzemeler, çizim ve uygulama tekniği, kompozisyon ve yansıttığı fikir anlamında çeşitlenebilecek resim sanatı, çok eski zamanlardan beri insanların kendilerini ifade etme araçlarının başında gelmektedir.

Çocuklar için de resim yaptıkları anlar sadece bir boş vakit aktivitesi değil; duygularını ve iç dünyalarını yansıttıkları, yaratıcılıklarını arttırdıkları, bir şeyler ortaya çıkarmanın getirisiyle özgüvenlerini arttırdıkları, el becerilerini geliştirip mental olarak rahatlayabilecekleri anlardır.

Resim sanatının farklı tekniklerini kullanarak hem iç dünyalarını yansıtacakları hem de derslerinden farklı bir etkinlik yapıp deşarj olacakları bu atölyemiz çocukların en sevdiği atölyelerdendir.